Profesjonaliści rynku nieruchomości

Mauren House – profesjonaliści rynku nieruchomości


Jesteśmy zespołem profesjonalnych agentów rynku nieruchomości i doświadczonych menedżerów sprzedaży. Dlatego tak skutecznie pomagamy wynająć, sprzedać lub kupić nieruchomości. Z nami szybko i łatwo wynajmiesz, sprzedasz lub kupisz dom albo mieszkanie we Wrocławiu.

Jako profesjonaliści na rynku nieruchomości, przede wszystkim działamy aktywnie i efektywnie na rzecz naszych klientów. Nasz wielokrotnie sprawdzony autorski program skutecznej promocji ofert powierzonych nam nieruchomości gwarantuje bardzo dobre wynik.

Po pierwsze – współpracujemy z najlepszymi zawodowcami. Fotografami, którzy wykonują dla nas fantastyczne sesje zdjęciowe. I grafikami, przygotowującymi nieszablonowe i atrakcyjne kreacje reklamowe. Po drugie – za strategię każdej kampanii odpowiadają fachowcy na co dzień zajmujący się reklamą i promocją w agencjach reklamowych. Praca z każdą ofertą to szereg przemyślanych i zaplanowanych działań, dopasowanych indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klienta. W efekcie odpowiedni dobór środków wyrazu i mediów przekazu gwarantuje dotarcie do docelowych odbiorców szybko i skutecznie. Wobec tego i dzięki temu możemy zapewnić tak wysoką skuteczność podejmowanych przez nasz działań w obrocie nieruchomościami.

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta.
Nasze zaangażowanie, wiedza i doświadczenie są zawsze do jego dyspozycji.

Naszym klientom służymy profesjonalną pomocą

przy sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości.

Dzięki nam klienci nie muszą o nic się martwić i nie tracą czasu na samodzielne załatwianie wielu spraw i formalności. Jeśli tylko jest taka potrzeba, pomagamy wycenić i przygotować nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu. uzgodnić korzystne warunki transakcji, przygotować stosowne umowy, umówić spotkanie w kancelarii notarialnej. Na każdym etapie jesteśmy do dyspozycji klienta. Uczestniczymy w podpisaniu umowy i przekazaniu nieruchomości, a także przy jej odbiorze. Dodatkowo zapewniamy inne usługi – pośrednictwo kredytowe, pomoc prawną, wybór kancelarii notarialnej, wyceny rzeczoznawców majątkowych, a także usługi projektowania wnętrz, budowlane i remontowe oraz sprzątanie. Dlatego warto powierzyć nam wynajem, kupno lub sprzedaż nieruchomości.

Planujesz wynająć, kupić lub sprzedać dom albo mieszkanie?

Nie trać czasu i zdaj się na nas! Pomożemy sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość albo kupić nową. Skutecznie.


Jeśli chcesz poznać nasz zespół, zajrzyj tutaj.

A z naszą szczegółową ofertą można zapoznać się tu.

Dużo informacji o tym jak z nami wynająć, sprzedać lub kupić nieruchomości we Wrocławiu

można znaleźć na naszych stronach na Facebooku:

Mauren House i Mieszkania na Kępie Mieszczańskiej.


Mauren House - profesjonaliści rynku nieruchomości we Wrocławiu

»